Zarząd

Zarząd

Bartosz Zaborowicz – Prezes Zarządu,

Absolwent Wyższej Szkoły  Pedagogicznej (Uniwersytet Zielonogórski)

Od 10 lat pracuje w Spółkach zajmujących się urządzeniami multimedialnymi, koordynator i zarządca powstałej sieci infokiosków w Spółce Magnus Info System, w latach 2003- 2008 współwłaściciel, członek zarządu w spółce Neo Media Systems.

W 2008 wyjście ze Spółki współpraca z NMS na stanowisku Dyrektora Regionalnego w otwartym przez siebie oddziale wrocławskim. W okresie pracy i współpracy w NMS doprowadził do podpisania  umowy z TP S.A. na dostawę do ING kilkuset infokiosków multimedialnych do wykonywania transakcji elektronicznych.

Od 2010 współpracownik Sputnik Software specjalizującego się w sprzedaży i dystrybucji własnego oprogramowania do elektronicznej obsługi dokumentów, głównie dla Urzędów Administracji Publicznej.

W 2010 wraz z Andrzejem Kurkiem zakupił Spółkę Mazowiecką Grupę Medialną, która została przekształcona w Polkan Technologie Sp. Z o.o., w której do dzisiaj pełni funkcję Prezesa Zarządu.

Od 2013 Członek Zarządu GreenCash Technologie Sp z o.o. a od 2017 Prezes Zarządu.

Rozpoczęcie prac nad wdrożeniem do jednego z większych polskich banków kas automatycznych, stworzenie sieci kilkudziesięciu urządzeń. Wprowadzenie na rynek polskiego kantoru automatycznego do wymiany walut.

Od 2015 własniciel i twórca firmy Polkan Software Bartosz Zaborowicz zajmującej się sprzedażą urządzeń multimedialnych opartych na technologii dotykowej oraz oprogramowania do zarządzania treścią w Galeriach, Szpitalach i Urzędach zwaną Wayfinder.