Wszystkie aktualności

0408.18

Kantor Automatyczny w Rynku wrocławskim

GreenCash stawia również na kantory automatyczne do wymiany walut, w chwili obecnej trwa instalacja urządzenia w bardzo urokliwym miejscu a mianowicie w sercu wrocławskiego rynku. Efekt już niedługo.

Czytaj więcej

0408.18

Pierwsze Stanowiska Transakcyjne już są...

Stanowiska transakcyjne znajdują swoje miejsca w oddziałach Getin Noble Bank SA GreenCash Technologie rozpoczęła realizację dostaw stanowisk i już kilkadziesiąt z nich rozpoczęło pracę...

Czytaj więcej

0408.18

Z Getin Noble Bank w innej odsłonie

Sukces:) po długich negocjacjach podpisaliśmy w czerwcu br umowę z Getin Noble Bank na dostawę stanowisk internetowych do około 150 oddziałów. mamy nadzieję, że tak jak w przypadku kas automatycznych będzie to długa i owocna współpraca a GreenCash Technologie ponownie spełni oczekiwania klienta.

Czytaj więcej

1905.18

Pożyczki Ruszyły

Miło nam poinformować, że po etapie wytężonej pracy i pozytywnych testów uruchomiliśmy nowe urządzenia dla ATM Next. Są to Kioski Finansowe ManyMany.

Czytaj więcej

1201.18

Nowe funkcje myjek parowych

Rozszerzamy funkcje myjek parowych i dodajemy nowe języki do obsługi. Tym razem czas na południe i naszych sąsiadów Czechów.

Czytaj więcej

1201.18

Renowacja urządzeń Getin Noble Bank

Podpisujemy umowę z Getin Noble Bank na modernizację i kilkuletnie utrzymanie Kasy Automatycznej w Piotrkowe Trybunalskim.

Czytaj więcej

1510.17

Nowy obszar działalności

GreenCash wchodzi w nowe obszary działalności dostarczając po wygraniu postępowania do spółki GEECOGEN Sp. z o.o. elementów do produkcji aut elektrycznych.

Czytaj więcej